O nas

MonaVisage Studio Urody&Barber Shop to moja historia, czyli kobiety, która odważyła się podążyć za swoimi marzeniami i chciała mieć coś swojego – miejsce gdzie będzie robiła to, co w życiu kocha i to, co wychodzi jej najlepiej.


Pomysł na założenie salonu wziął się również z chęci stworzenia w Białymstoku bardzo profesjonalnego i pięknego miejsca, którego zadaniem będzie tworzenie nowego, a przede wszystkim niepowtarzalnego wizerunku naszych Klientów. Zamiłowanie do zawodu i chęć doskonalenia swoich umiejętności pozwoliły mi na stworzenie szerokiej gamy usług fryzjerskich - począwszy od strzyżenia, przez koloryzację, trwałe, upięcia - a skończywszy na zabiegach regeneracyjnych.

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji, śledzenie nowych i światowych trendów daje moim Klientom pewność, że oddali się w ręce profesjonalistów.


To, co nas wyróżnia

  • perfekcyjnie wyszkolona kadra fryzjerów – szkolenia potwierdzone certyfikatami;
  • indywidualne podejście do każdego Klienta i każdej fryzury;
  • dogłębna konsultacja z Klientem – Twoja wizja fryzury jest dla nas najważniejsza;
  • nasz arsenał fryzjerski to ekologiczne, najwyższej jakości produkty Maraes marki Kaaral;
  • nieznane wszystkim techniki koloryzacji, dzięki którym wpłyniesz na objętość włosów, wydobędziesz ich blask oraz podkreślisz swoją urodę;
  • przytulna i kameralna atmosfera w nowoczesnym wnętrzu, u nas poczujesz się jak w domu !

5

Utalentowanych fryzjerów
2000

Zadowolonych klientów

Twoje zaufanie i zadowolenie jest dla mnie nie tylko największym źródłem satysfakcji, ale też celem jaki stawiam sobie i zespołowi współpracowników!!!

//]]>